Eventime - úspěch šitý na míru > Úvod

Úvod

Vítejte na stránkách eventime, společnosti specializující se na pořádání sportovně-společenských akcí pro firmy i veřejnost. Jsme poskytovatelem komplexních služeb a Vaším partnerem pro plánování, koncepční práci a samotnou realizaci akcí, které provádíme tzv. na míru dle přání zákazníka.

Naše činnost je založena na kombinaci osobní životní zkušenosti s inovativním a na kvalitu zaměřeným zákaznickým přístupem. Náš tým je složen z vlastních odborníků i mladých začínajících talentů, které pečlivě vybíráme a integrujeme do našeho týmu.

Přinášíme praktické zkušenosti z několikaleté práce ve firemním prostředí na národní i mezinárodní úrovni, slušné vystupování i organizační dovednost. S našimi zákazníky budujeme přátelské vztahy na úrovni, kde základem spolupráce je vzájemná důvěra a dlouhodobý rozvoj.

Těšíme se, že Vás osobně poznáme !

Jan Plachý

jednatel

NOVINKY

Bohemia Soccer Cup

Blíží se ING Bohemia Soccer Cup 2018, tradiční mládežnický halový fotbalový turnaj pro kategorie U10-U13. Letos v termínu 1.-2.12.2018 v hale Jedenáctka v Prae 11 na Chodově. Více informací na www.bohemiasoccercup.cz.  



Gigathlon Czech Republic

Dvacetiletá historie ve Švýcarsku a první tři ročníky v Česku nás zavazují uspořádat i v roce 2019 další sportovní svátek pro všechny milovníky vytrvalostních sportovních disciplín.

Datum a místo konání akce Gigathlon Czech Republic 2019 bude odhaleno 30.11.2018.


Bohemia Soccer Cup

GIGATHLON Czech Republic