Eventime - úspěch šitý na míru > Events > Běhej s námi

BĚHEJ S NÁMI

Na Valentýna 14.2.2019 padne startovní výstřel k novému běžeckému seriálu BĚHEJ S NÁMI, který nabídne vyznavačům běhu celkem 4 závody. Různá místa konání, délka a náročnost tratí udělá z každého závodu unikátní event. Seriál je otevřen široké veřejnosti všech výkonnostních a věkových kategorií.

Sledujte ke každému závodu naše Události na Facebooku, kde budeme publikovat nejnovější informace!

Pravidla seriálu

 1. Bodováno je umístění na 1. - 12. místě v každém závodě v kategoriích ženy a muži. Ze závodu dvojic na Valentýnském běhu 14.2. se bude počítat výsledný čas dvojice do bodování každému z dvojice jednotlivě. 
 2. Body jsou uděleny podle této tabulky:
  umístěníbody
  150 
  130 
  110 
  90 
  80 
  70 
  60 
  50 
  40 
  10  30 
  11  20 
  12  10 
 3. Závodníkům jsou započteny maximálně 3 nejlepší bodové zisky. Při účasti na všech 4 závodech se nejhorší škrtá. Vítězem seriálu se stává v každé kategorii závodník s nejvyšším bodovým součtem. 
 4. Finanční prémie získávají závodníci za umístění v absolutním pořadí seriálu v kategoriích ženy/muži (bez rozdílu věku) na 1. - 3. místě. Věcné ceny získávají závodníci za umístění v pořadí seriálu ve své věkové kategorii (ženy a muži) na 1. - 3. místě. Při rovnosti bodů rozhoduje o konečném pořadí umístění ve finálovém závodě v Úněticích 11.4. 2019.
 5. Finanční prémie za celkové umístění v absolutním pořadí pro kategorie ženy / muži:
  umístěníprémie 
  3000 Kč
  2000 Kč
  1000 Kč

Slavnostní vyhlášení celkového běžeckého seriálu BĚHEJ S NÁMI se uskuteční ve čtvrtek 11.4.2019 od 20 hodin v prostorách Únětického pivovaru. Budou zde vyhodnoceni závodníci, kteří se umístí na 1.-3. místě seriálu v absolutním pořadí i ve své věkové kategorii. Vyhodocení závodníci musí být pro převzetí ceny být osobně přítomni nebo mít na místě svého zástupce. Ceny nebudou později zasílány ani předávany. Na výhry nevzniká právní nárok a není možné místo nich požadovat jiné plnění.

 

 

Valentýnský běh s OC Šestka 

Datum: čtvrtek 14.2.2019

Start: 18:00

Délka trati: 7,5 km

Kategorie: Jednotlivci - ženy/muži, Couple (dvojice) - ženy, muži, mix

Věkové kategorie: 15-99 bez věkového rozlišení (oceněno bude prvních pět nejrychlejších závodníků v každé kategorii (jednotlivci i dvojice) 

Startovné: Kč 200,- za jednotlivce a Kč 300,- za dvojici při přihlášení online do 13.2.2019 na www.sportchallenge.cz nebo Kč 300,- za jednotlivce a Kč 400,- za dvojici na místě v OC Šestka 14.2. od 15-17 hodin

V ceně startovného: organizace, zajištění a značení závodu, startovní číslo, měřicí čip, občerstvení v cíli, možnost využití parkování (střecha), šatny a toalet v OC Šestka, nárok na věcné ceny pro nejlepších 5 umístěných v každé kategorii, bodování pro 1.-12. místo v rámci celého seriálu Běhej s námi 2019. 

Měření: Čipová technologie. Měřicí čip obdrží každý zúčastněný při prezentaci jako nedílnou součást startovního čísla. Každý závodník je povinen před startem závodu umístit startovní číslo na horní přední část těla a mít jej na sobě po celou dobu závodu až do průběhu cílem. Každému závodníkovi je měřen čas od výstřelu(hromadného startu) do okamžiku proběhnutí cílovou bránou. Dvojice musí absolvovat celou trať závodu společně, v cíli se dvojici počítá čas doběhu pomalejšího závodníka. Po doběhu závodníci čísla nevracejí a mohou jej použít i pro další závody seriálu Běhej s námi 2019.

Omezení: Závod se koná za jakéhokoliv počasí, pořadatel si však vyhrazuje právo závod v případě krajně nepříznivých povětrnostních podmínek a v jiných nepředvídatelných událostí zrušit. Pokud tato situace nastane, závodníkům bude vráceno startovné bez další náhrady. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou povinni dbát pokynů pořadatele po celé trati. Při přeběhu komunikace II.třídy „Do Horoměřic“ mohou být závodníci s ohledem na bezpečnost pořadatelem zastaveni a přeběh silnice jim bude umožněn až v okamžiku, kdy nehrozí žádné nebezpečí (akce se koná za plného silničního provozu a účastníci jsou povinni tyto respektovat). 

Běh se psem: Z důvodů bezpečnosti a ohleduplnosti k ostatním účastníkům závodu není povolen běh se psem.

Doprava: autem nebo městskou hromadnou dopravou. v případě využití auta je zde dostatečná kapacita parkování zdarma přímo na střeše OC Šestka. 

Zázemí: uvnitř v OC Šestka, prostor pro převlečení a registrace budou umístěny ve spodním podlaží vedle supermarketu Albert. za odložené věci v místě závodu NERUČÍME!

Slavnostní vyhlášení vítězů: po ukončení závodu v prostoru registrací před šatnami (vedle supermarketu Albert)

Protesty: do 30 minut po vyhlášení výsledků

Hlavní pořadatel závodu: eventime s.r.o., Jan Plachý, behejsnami@eventime.cz, tel: 607 852 540

Informace o zpracování osobních údajů: viz souhlas v rámci registrace na www.sportchallenge.cz

 

Trasa závodu (klikni na obrázek pro detialní náhled trasy):

 Valentýnský běh

Závod bude mít večerní atmosféru (povinná čelovka!) a bude zážitkem, ať už poběžíte samostatně jako jednotlivci nebo ve dvojici s partnerkou, partnerem či jen tak s kamarády. Start a cíl bude v OC Šestka, po cestě vás čekají 3 osvícené tunely. trať je rovinatá a měří celkem 7,5 km, obrátka bude ve sportovní restauraci U Drahušky na Přední Kopanině. Poběžte taky, ať už máte Valentýna rádi nebo ne, stojí to za to! Mezi prvními 20 přihlášenými dvojicemi bude vylosována speciální Valentýnská cena. 

Facebook událost k Valentýnskému běhu ZDE.

REGISTRACE K VALENTÝNSKÉMU BĚHU ZDE.   


Valentýnský běh s OC Šestka

 

 

Archiv

SILVESTROVSKÝ BĚH 2018

4.ročník Silvestrovského běhu je minulostí, na startu se sešel rekordní počet 108 účastníků, kteří se rozhodli strávit poslední den roku pohybem. Dětské kategorie měřily 100m, 500m a 900m, dospělí měli na výběr mezi tratí na 5,3km nebo 10,6km. 


 
FOTOGRAFIEke stáhnutí a náhledu ZDE

 
 
VÝSLEDKY  

 

DĚTI - ročník 2013 a mladší - 100m

BENJAMÍNCI - ročník 2009 a mladší - 500m

TEENAGEŘI - ročník 2004 a mladší - 900m

 

JUNIOŘI A JUNIORKY - ročník 2000 a mladší - 5,3km

 

ŽENY - 5,3km

MUŽI - 5,3km

 

ŽENY - 10,6km

MUŽI - 10,6km

 
 

 

 

 

 
 

 

NOVINKY

Valentýnský běh

Na vědomí se dává, že 14.2.2019 pořádáme Valentýnský běh jako první ze čtyř závodů nového běžeckého seriálu Běhej s námi! Více informací na www.behejsnami.com



Silvestrovský běh 2018

4.ročník Silvestrovského běhu 2018 na Přední Kopanině přilákal na start v poslední den roku celkem 108 účastníků. Výsledky a fotografie z akce jsou k dispozici ZDE



Gigathlon Czech Republic

Gigathlon Czech Republic 2019 se bude konat 30.8. - 1.9. 2019 v Ústeckém a Středočeském kraji, centrálními místy budou Labe Aréna v Račicích a město Mělník. Propozice, přihlášky a průběžné informace z příprav jsou dostupné na webu www.gigathlon.com.



Bohemia Soccer Cup

ING Bohemia Soccer Cup 2018, tradiční mládežnický halový fotbalový turnaj pro kategorie U10-U13, proběhl letos i za účasti kamer České televize a zúčastnilo se ho 34 týmů z celé ČR. Více informací na www.bohemiasoccercup.cz.  


Bohemia Soccer Cup

GIGATHLON Czech Republic

Běhej s námi