Eventime - úspěch šitý na míru > Events > RAT Racketlonová Amatérská Tour

RAT Racketlonová Amatérská Tour

série racketlonových turnajů pro amatérské hráče ve vybraných regionech ČR.

RAT 2013/2014

Nyní připravujeme kalendář turnajů pro letošní sezonu. Můžete se těšit na stejná pravidla a organizaci jako při RAT 2012!!

Více informací najdete na facebookovém profilu: https://www.facebook.com/racketlonovaamaterskatour

 

Co je to Racketlon?

Sport, kde se se svým soupeřem utkáte ve 4 sportech za sebou v tomto pořadí stolní tenis, badminton, squash a tenis. V každé disciplíně se hraje jeden set do 21 bodů. Vítězem je hráč s vyšším celkovým skóre ze všech 4 sportů.

Hlavní informace k RAT 2012:

 • vhodné pro všechny výkonnostní úrovně
 • kategorie singly muži, muži 45+, ženy
 • 8 kvalifikačních turnajů od října do prosince 2012
 • 4 sportovní centra - Praha, Jablonec, Jihlava, Písek
 • finálový turnaj 30.12.2012 v Praze Průhonicích
 • umístění na 1.-3. místě z každého kvalifikačního turnaje se kvalifikují do finále
 • startovné muži Kč 600,- a ženy Kč 500,-
 • není nutná žádná registrace, pouze písemná přihláška do každého turnaje

Hlavní cenu POUKAZ NA ZÁJEZD V HODNOTĚ KČ 25.000,- věnoval generální partner RAT cestovní kancelář FISCHER. Poukaz bude vylosován mezi všemi účastníky finálového turnaje RAT na Player's Party v Praze-Průhonicích dne 30.12.2012.


Průhonice - 30.12. - Finále RAT

Finálový turnaj už od začátku sliboval úspěšnost celé akce. Hráči předvedli skvělé sportovní výkony, po celou dobu byli výborně naladěni a utvořila se skvělá parta lidí.

Vítězem kategorie M45 se stal Rudy Krajč, který finálový zápas vyhrál o jeden jediný bod před Milanem Poláchem a třetí skončil Milan Hromádka.

Vítězstvím mezi ženami a svým třetím triumfem na turnajích RAT si udržela svoji neporazitelnost Sylva Dubcová. Druhá skončila Míša Rodová a třetí Markéta Matějková.

V hlavní kategorii se ve finále střetli oba favorité, ze kterých vátězně vyšel David Nešťák a Miloš Pospíšil skončil těsně druhý. Třetí skončil Jiří Egermaier.

Po turnaji se všichni přesunuli do prostor hotelové restaurace, kde se losovala hlavní cena série RAT.

Zájezd v hodnotě 25 000,- Kč od CK FISCHER vyhrál Michal Němec z Písku!! Blahopřejeme!!

Kompletní výsledky finálového turnaje jsou zde.

O dalších turnajích v roce 2013 Vás budeme informovat.

Fotografie z vyhlášení najdete v naší fotogalerii.

Přehled medailových umístění kvalifikačních turnajů RAT zde.

Průhonice - 9.12. - 7. turnaj série RAT

V neděli 9. prosince se konal poslední turnaj základní části Racketlonové Amatérské Tour. Hráči měli poslední možnost kvalifikovat se do finálového turnaje, kde budou moci získat hlavní cenu celé Tour - zájezd od společnosti CK FISCHER. Tuto možnost si vybojovali 1. David Bartoš, 2. Luboš Malota a 3. Tomáš Kubíček. Na neoblíbeném 4. místě zůstal v poli poražených David Hurtík.

Fotografie vítězů bude k dispozici již brzy v naši fotogalerii.

Jablonec - 1.12. - 6. turnaj série RAT

I v sobotu 1. prosince si v zasněženém Jablonci našli příznivci racketlonu svoji cestu do Hotelu Břízky, kde odehrál další turnaj ze série RAT. V tomto turnaji byly sloučené všechny kategorie do jendoho pavouka a nakonec se celkovým vítězem stal muž z kategorie nad 45 let Jiří Nezvdal, který drtivě porazil všechny své soupeře. Druhý ve finále skončil Jiří Kopecký a třetí Jakub Michálek. Nejlepší ženou se stala Markéta Matějková. Tyto vítěze nemine pozvánka na finálový večer, který se koná již za necelý měsíc, konkrétně 30. prosince!

Výsledný pavouk je ke stažení zde.

Fotografie vítězů zde.

Jihlava - 25.11. - 5. turnaj série RAT

V neděli 25. listopadu se podruhé konal turnaj série RAT v Jihlavě. ¨

Vítězem v kategorii mužů se stal Vít Urbánek, kterému ve finále nestačil druhý Kamil Pometlo. Třetí místo nakonec vybojoval David Chlíbek před nejlepším mužem z kategorie M45 Pavlem Kafkou.

Mezi ženami opět zvítězila Sylva Dubcová, po dobrém výkonu skončila druhá Michaela Rodová.

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Výsledky z mužského pavouka jsou zde.

Průhonice - 28.10. - 4. turnaj série RAT

V neděli 28. října zavítala RAT také do Prahy. Další turnaj se konal ve sportovním centru v Průhonicích, kam se přihlásilo více než 20 sportovců a byly k vidění velmi dobré výkony.

Odehrály se všechny tři kategorie. V kategorii žen vyhrála Iva Synková před Danou Glozlovou a Emou Štěpánskou. Kategorii M45 ovládl Jiří Nezavdal, druhý skončíl v 66 letech nejstarší a nejusměvavější účastník Jiří Vrchota a třetí skončil Pavel Kafka, který navštívil naši Tour již podruhé. Nejpočetnější kategorii mužů vyhrál David Nešťák před Petrem Benediktem. Po těsném boji nakonec skončil o bod třetí Jiří Stýblo před Ladislavem Vávrou.

Další turnaj se v Praze odehraje 9. 12. opět v Průhonicích a my doufáme, že se počet účastníků ještě rozroste.

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Jablonec - 20.10. - 3. turnaj série RAT

V sobotu 20.10. zažil také Jablonec svou premiéru v podobě racketlonového turnaje v kategorii mužů. Sporthotel BŘÍZKY připravil všem účastníkům vynikající zázemí a mohli jsme tak být svědky kvalitně obsazeného turnaje. Na startu se totiž objevili i 2 hráči z aktuální destíky žebříčku České racketlonové asociace, kteří se probojovali až do finálového klání.

Vítězem turnaje se stal Milan Hikl před svým kolegou z Mladé Boleslavi Milošem Pospíšilem. Na třetí místo a právo účasti na finálovém turnaji RAT dosáhl Tomáš Danaj stejně tak jako poražený v boji o bronz, výherce kategorie M45 Milan Polách z Rumburka.

Nezbývá než dodat, že druhý turnaj v Jablonci se bude konat opět v sobotu 1.12. a organizátoři věří v hojnou účast zejména lokálních hráčů.

Fotky z turnaje jsou k nahlédnutí v naší fotogalerii.

 

Jihlava - 14. 10. - 2. turnaj série RAT

V neděli 14. 10. se v Jihlavě uskutečnil v 2. turnaj série Racketlonové Amatérské Tour. Pro celou Jihlavu to bylo první setkání s Racketlonem a tento nový sport zde vzbudil zájem a úspěch.

Turnaj proběhl v právě rekonstruovaném sportovním areálu TENISCENTRUM JIHLAVA a všem sportovcům přinesl velmi dobré hrací podmínky. Sešla se zde dobrá parta hráčů, která bojovala o kvalifikaci do finálového turnaje v Praze ve dvou kategoriích - Muži a Ženy. Po 6 hodinách hraní měli někteří hráči za sebou již 4 zápasy a my jsme znali konečné výsledky.

Mezi ženami vyhrála Sylva Dubcová, druhá skončila Pavlína Nová a třetí se umístila Eva Kundeliusová.

V kategorii mužů na 3. místě skončil Vít Urbánek, 2. místo obsadil Daniel Fürst a vítězem 2. turnaje RAT konaného v Jihlavě se stal bývalý profesionální tenista a trenér Jaroslav Bulant.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem sportovcům za hezký den v Jihlavě!

Fotky z tohoto turnaje najdete opět v naší fotogalerii.


Písek - 7. 10. - 1. turnaj série RAT

Tuto neděli se konal od 9:00 první racketlonový turnaj v Písku. Místní spoortovci bojovali o vítěztsví v turnaji a také o možnost kvalifikovat se na finálový turnaj celé série, kde bude vylosována hlavní cena - zájezd za 25 000,- Kč od společnosti FISCHER.

Hlavní kategorii mužů vyhrál po napínavém souboji Jiří Egermaier. Ve finálovém boji měl po dramatickém průběhu před tenisem náskok 6 bodů. Ten šestý však přidal teprve za stavu 20:5, málem jsme se tedy dočkali rozhodujícího zlatého míče. Avšak až do této situace to druhý finalista Michal Němec nedotáhl. Třetím nejlepším hráčem se stal Matěj Vavřinec a čtvrtý skončil Tomáš Irber.

V kategorii Muži nad 45 let soutěžili sportovci systémem každý s každým, nakonec zvítězil Milan Hromádka před Richardem Slavíkem a Romanem Jirouškou.

V kategorii žen triumfovala Veronika Uhlířová, která porazila své soupeřky, druhou Lucii Jirouškovou a třetí Janu Cechlovou.

Všem vítězům gratulujeme a budeme se těšit opět na setkání 18. 11. na dalším turnaji série RAT v Písku!!

Fotky z turnaje najdete zde.


Místa konání a časový harmonogram turnajů:

Praha - Club Hotel Praha Průhonice - 28.10., 9.12. a finále 30.12.2012 - pozvánka na turnaj ke stažení ZDE

Jablonec nad Nisou - Hotel Břízky - 20.10. a 1.12.2012 - pozvánka na turnaj ke stažení ZDE

Jihlava - Teniscentrum Jihlava - 14.10. a 25.11.2012 - pozvánka na turnaj ke stažení ZDE

Písek - Sportcentrum Písek - 7.10. a 18.11.2012 - pozvánka na turnaj ke stažení ZDE


Startovné

Kč 600,- muži / Kč 500,- ženy obsahuje:

 • pronájem kurtů
 • organizaci turnaje
 • půjčení raket
 • oficiální míčky do hry
 • občerstvení během turnaje
 • ceny

 

Pravidla racketlonu

RAT probíhá v souladu s platnými pravidly racketlonu zveřejněnými na internetové stránce České Asociace Racketlonu - www.czechracketlon.cz/pravidla

 

Přihlášky

Zasláním mailu na adresu info@eventime.cz nebo přímo v jednotlivých sportovních centrech nejpozději 3 dny před termínem konání turnaje.

Povinné údaje do přihlášky:

Jméno, příjmení, pohlaví, rok narození, telefon, e-mail, region (kde se turnaj hraje).

Všichni přihlášení obdrží 1-2 dny před turnajem písemně bližší informace k turnaji včetně rozlosování.

Click to view the form
Fields marked with an asterisk are required

News

SPORTOVKY - LETNÍ 2013

Přihlášky jsou již otevřeny. Více informací o této jedinečné akci najdete na http://www.sportovky-letni.cz.Bohemia Soccer Cup 2014

Mládežnický fotbalový turnaj pro kategorie U10 - U13 hraný 21. a 22. června 2014 v Nymburce.

Více informací na http://www.bohemiasoccercup.cz

International Youth Football Tournament in June 2014


Bohemia Soccer Cup

GIGATHLON Czech Republic

Běhej s námi