Eventime - úspěch šitý na míru > Events > Gigathlon Czech Republic

Švýcarský fenomén GIGATHLON se stěhuje z jihu na sever Čech!

Gigathlon je unikátní sportovní akce pro profíky i nadšence. Plavání, běh, in-line brusle, jízda na horském i silničním kole. Sám, nebo s partou kamarádů. Má své kořeny ve Švýcarsku a Česko je první zemí, kde se Gigathlon konal mimo hranice země helvétského kříže.

Dvacetiletá historie a úspěšné první dva ročníky nás zavazují uspořádat i v roce 2018 další sportovní svátek pro všechny milovníky vytrvalostních sportovních disciplín.

Gigathlon Czech Republic se uskuteční 31.8. - 2.9. 2018 v Račicích v Ústeckém kraji. Propozice, přihlášky a průběžné informace z příprav jsou dostupné na našem webu www.gigathlon.com.


Gigathlon Czech Republic 2018

 

Prohlédněte si video z akce Gigathlon Czech Republic 2017 ZDE

Těšíme se na Vás!

Organizační tým Gigathlon Czech Republic


  

NOVINKY

Bohemia Soccer Cup

Blíží se Bohemia Soccer Cup, tradiční mládežnický fotbalový turnaj pro kategorie U7-U13. Letos v termínu 17.6.2018 v Praze 6 v areálu SK Střešovice 1911 nově s hlavním partnerem ING Bank. Více informací na www.bohemiasoccercup.czGigathlon Czech Republic

Naše největší akce Gigathlon Czech Republic se stěhuje na sever Čech, v termínu 31.8. - 2.9. 2018 se uskuteční třetí ročník této populární vytrvalostní akce v Račicích v Ústeckém kraji. Registrace a více informací na www.gigathlon.com


SPORTOVKY zimní

GIGATHLON Czech Republic