Eventime - úspěch šitý na míru > Úvod

Úvod

Vítejte na stránkách eventime, společnosti specializující se na pořádání sportovně-společenských akcí pro firmy i veřejnost. Jsme poskytovatelem komplexních služeb a Vaším partnerem pro plánování, koncepční práci a samotnou realizaci akcí, které provádíme tzv. na míru dle přání zákazníka.

Naše činnost je založena na kombinaci osobní životní zkušenosti s inovativním a na kvalitu zaměřeným zákaznickým přístupem. Náš tým je složen z vlastních odborníků i mladých začínajících talentů, které pečlivě vybíráme a integrujeme do našeho týmu.

Přinášíme praktické zkušenosti z několikaleté práce ve firemním prostředí na národní i mezinárodní úrovni, slušné vystupování i organizační dovednost. S našimi zákazníky budujeme přátelské vztahy na úrovni, kde základem spolupráce je vzájemná důvěra a dlouhodobý rozvoj.

Těšíme se, že Vás osobně poznáme !

Jan Plachý

jednatel

NOVINKY

Silvestrovský běh 2018

Již počtvrté pořádáme Silvestrovský běh na Přední Kopanině, letos poprvé v rámci nového běžeckého seriálu BĚHEJ S NÁMI, který na Silvestra poprvé představíme. Pojďte s námi zakončit letošní rok v pohybu. Akce se koná ve sportovním areálu U Drahušky v pondělí 31.12.2018, registrace je od 11 hodin, start dětí ve 12 hodin a dospělých ve 13 hodin. Bohemia Soccer Cup

ING Bohemia Soccer Cup 2018, tradiční mládežnický halový fotbalový turnaj pro kategorie U10-U13, proběhl letos i za účasti kamer České televize a zúčastnilo se ho 34 týmů z celé ČR. Více informací na www.bohemiasoccercup.cz.  Gigathlon Czech Republic

Gigathlon Czech Republic 2019 se bude konat 30.8. - 1.9. 2019 v Ústeckém a Středočeském kraji, centrálními místy budou Labe Aréna v Račicích a město Mělník. Propozice, přihlášky a průběžné informace z příprav jsou dostupné na webu www.gigathlon.com.


Bohemia Soccer Cup

GIGATHLON Czech Republic