Eventime - úspěch šitý na míru > Úvod

Úvod

Vítejte na stránkách eventime, společnosti specializující se na pořádání sportovně-společenských akcí pro firmy i veřejnost. Jsme poskytovatelem komplexních služeb a Vaším partnerem pro plánování, koncepční práci a samotnou realizaci akcí, které provádíme tzv. na míru dle přání zákazníka.

Naše činnost je založena na kombinaci osobní životní zkušenosti s inovativním a na kvalitu zaměřeným zákaznickým přístupem. Náš tým je složen z vlastních odborníků i mladých začínajících talentů, které pečlivě vybíráme a integrujeme do našeho týmu.

Přinášíme praktické zkušenosti z několikaleté práce ve firemním prostředí na národní i mezinárodní úrovni, slušné vystupování i organizační dovednost. S našimi zákazníky budujeme přátelské vztahy na úrovni, kde základem spolupráce je vzájemná důvěra a dlouhodobý rozvoj.

Těšíme se, že Vás osobně poznáme !

za eventime tým

Jan Plachý

-----------------------------------------

FOR ENGLISH VERSION

Our english website i beeing updated now and will be available soon. For EXPAT offers please visit our section EXPATS SPORT. Thank you for understanding.

NOVINKY

Gigathlon Czech Republic

Švýcarský fenomén GIGATHLON zažil v září 2016 svou úspěšnou premiéru v Česku. V termínu 1.-3.9.2017 se uskuteční druhý ročník této populární vytrvalostní akce. Registrace budou otevřeny 11.11.2016. Více informací na www.gigathlon.comPÉTANQUE FIREMNÍ LIGA

Již v prosinci 2016 startujeme zbrusu novou PÉTANQUE FIREMNÍ LIGU na největším krytém hřištii na pétanque v ČR v prostorách Únětického pivovaru.

Těšíme se na Vás!SPORTOVKY - ZIMNÍ 2017

O víkendu 24.-26.2.2017 probějne již 5. ročník populární akce SPORTOVKY - zimní, a to opět v krásném areálu Břízky v Jablonci nad Nisou. Přihlášky a více informací na www.sportovky-zimni.cz. World Youth Football Cup 2016 v Praze

Dobojováno! World Youth Football Cup 2016 je minulostí, výsledky, fotografie a video z turnaje najdete ZDEPříští rok v červnu 2017 znovu na viděnou!

 

 

   


SPORTOVKY zimní

GIGATHLON Czech Republic